Генчев: Никой от Левски не ме е търсил, не знам какво става там

Наставникът на Локомотив (София) бе разочарован от загубата с 0:1 от Левски. Специалистът смята, че първото полувреме на тима му е било доста слабо, а през втората част е имало корекция в положителна насока. Старши треньорът заяви, че никой не го е търсил за заместник на Станимир Стоилов в Левски.

Мъри си тръгна от Левски с победа, Сектор "Б" скочи на Наско Сираков

"Противникът отбеляза повече един гол от нас. През първото полувреме бяхме доста плахи и това ни попречи много. През второто полувреме имахме възможност да стигнем до изравнителен гол, но е трудно, когато Левски ти поведе, но ако бяхме играли както през второто полувреме, щяхме да стигнем положителен резултат. Преди почивката нищо не ми хареса и трябваше да променим всичко. Донякъде се получи и преодоляхме шока - през втората част бяхме значително по-добре. Няма да приоритизираме Купа или шампионат. Нито някой от Левски ме е търсил, нито е имало разговори. Аз гледам Локомотив (София), нямам никаква представа какво се случва в Левски", каза Генчев.