Милуоки надви Детройт без Адетокунбо

Милуоки записа успех като гост на Детройт в НБА със 126:117 след 34 точки Крис Мидълтън. Пистънс бяха загубили предишните си шест срещи и 17 от последните 18. Брук Лопес реализира 24 точки и 14 борби, а Джевон Картър вкара 22 точки за Бъкс. Янис Адетокунбо пропусна мача заради проблем с дясното коляно.

Далас победи Индиана със 127:104 като гост в друга среща от редовния сезон на НБА. Лука Дончич отбеляза 25 точки за успеха на Маверикс, а Джейдън Харди се включи с 20 от резервната скамейка. Далас прекъсна серията си от четири загуби, а Кайри Ървинг добави 16 точки за победата. Бенедикт Матърин вкара 31 точки за домакините от Индиана.

Финикс също записа успех като гост над Юта със 117:103 след 24 точки на Девин Букър. Гостите доминираха в четвъртата част, а Деандре Ейтън добави 14 точки и 8 борби за победата. За Джаз Лаури Марканен се включи с 25 точки и 9 борби.

Портланд отстъпи у дома пред Ню Орлиънс с 90 :124. Брандън Инграм вкара 29 точки, като бе точен при 12 от 19-те си стрелби за петата поредна победа на Пеликанс.

В останалите два мача от вечерта в НБА Сакраменто загуби домакинството си на Минесота със 115:119 след 20 точки на Джейдън МакДаниелс, а Лос Анджелис Клипърс победи Чикаго със 124:112 като домакин. Никола Батум отбеляза 24 точки, а Кауай Ленард добави 22 точки, 7 борби и 6 асистенции за тима от Лос Анджелис.