Стар познайник на Байерн и ПСЖ ще свири мача им в сряда

Италианецът Даниеле Орсато ще бъде главен съдия на реванша от 1/8 финалите между Байерн (Мюнхен) и Пари Сен Жермен в Шампионската лига, стана ясно днес.

Реферът е добър познайник на двата тима. Той свири финала между двата отбора през 2020 г., спечелен от баварците с 1:0. Орсато бе рефер и на четвъртфиналния мач реванш между ПСЖ и Байерн на следващата година, отново спечелен от германците с 1:0, но в крайна сметка оказал се недостатъчен заради победата на парижани с 2:1 в Мюнхен.

Цялата съдийска бригада на мача в сряда ще бъде от Италия. На Орсато ще помагат Чиро Карбоне и Алесандро Джиалатини, а четвърти съдия ще бъде Маурицио Мариани. За ВАР ще отговарят други топ рефери от Апенините - Масимилиано Ирати и Паоло Валери.

Снимки: Imago