Локо (Дряново) елиминира Севлиево за купата на АФЛ

Локомотив (Дряново) победи в Севлиево едноименния тим с 2:0 във финала на Област Габрово от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Заслужен успех за гостите с оглед случилото се на терена. Съперниците с предимно млади играчи в съставите си направиха интересен мач. Освен двете попадения имаше и други критични моменти пред вратите. До почивката гол не падна. Денис Дачев беше изведен от Делян Дончев сам срещу севлиевския страж и откри резултата в средата на втората част. Радостин Стоилов реализира второто попадение към края на срещата, наказвайки грешка на противниковия вратар.