Партизан с категоричен успех в Левски

Партизан (Червен бряг) надигра в град Левски едноименния тим с 3:0 в приятелска среща. Преди нея футболистите на двата отбора се преклониха пред делото на Апостола на свободата пред паметника на Васил Левски в града. Партизан започна по-добре мача и диктуваше събитията на терена през първото полувреме. Четвърт час след началото му Калоян Тодоров стреля, Васил Тодоров изби, но Пламен Венелинов откри резултата. Стражът на левскарите спаси удари на Калоян Тодоров и Милен Тонев. 17-годишния вратар на червенобрежкия тим Димитър Стоименов пък не позволи на излезлия сам срещу него Павел Челестинов да го надиграе. Домакините натиснаха след почивката. Отлични шансове пропиляха Ивайло Раденцов, Траян Димитров и два пъти Челестинов. Партизан се прибра в половината си, разчиташе на контраатаки и вкарваше. В 60-ата минута Христо Димов отклони топката с глава, извеждайки Тихомир Динев сам срещу вратаря и стана 0:2. Динев се разписа и в 80-ата минута, когато с прецизен пас го изведе Венелинов.