Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Национал и Славия поделиха точките в голово шоу при 17-годишните

Национал и Славия направиха 3:3 в среща от 16-ия кръг на Елитната група до 17 години. Двубоят бе изпълнен с много битка и драма в края.

Гостите влязоха по-добре в мача и се отчетоха с няколко добри удара, но в 23-ата минута Национал откри след страхотна атака и завършващ изстрел на Йоан Янев. Само 5 минути по-късно Славия успя да изравни благодарение на Васил Казълджиев, който се възползва от перфектен пас на Кристиян Балов.

През второто полувреме драмата бе пълна. Домакините отново поведоха в 55-ата минута, като точен за втори път бе Йоан Янев. Той направи страхотен рейд и хладнокръвно завърши.

Гостите върнаха равенството 10 минути по-късно благодарение на появилия се от резерваната скамейка Кубрат Комсалов. В продължението на мача отново той даде преднина за Славия, но в ответната атака Национал стигна до точката след далеч удар от фал на Петър Георгиев.

Така срещата завърши при резултат 3:3 и двата отбора поделиха точките.