Марек с класика срещу Пирин (Разлог)

Отборът на Марек постигна трета победа в зимните контроли. Лидерът в Югозападната Трета лига спечели с 3:0 срещу Пирин (Разлог) на стадион "Бончук" в петата си проверка. Срещата бе много коректна и завърши без нито един жълт картон.

Дупничани откриха резултата в 30-ата минута, когато Христо Каймакански бе точен с фалцов удар от дистанция. В самия край на първото полувреме домакините удвоиха. Николай Ганчев излезе сам срещу противниковия вратар и направи 2:0.

Марек удари Рилецо

През втората част поетапно двамата старши треньори направиха редица промени в съставите си. Марек продължи с по-активната си игра.

В 59-ата минута Росен Йорданов бе близо до гола, но ударът му с глава премина на сантиметри в аут. 6 минути по-късно пък Димитър Владимиров прехвърли вратаря на Пирин, но защитник изби от голлинията.

Дупничани все пак покачиха резултата в 71-вата минута. Тогава Росен Йорданов бе точен отблизо, за да направи резултата класически.

Следващият контролен мач на Марек е в събота (4 февруари) срещу отбора на Септември (Симитли).