Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Нов успех за дубъла на Етър

Вторият отбор на Етър записа още една победа, надигравайки Янтра (Полски Тръмбеш) с 1:0 в приятелската среща, играна във Велико Търново. Момчетата на Стефан Ангелов проведоха бърза контраатака и Атанас Атанасов я завърши с гол в 40-ата минута. Нападателят на съперника Ростислав Данчев репликира съдията за неотсъдено нарушение срещу негов съотборник преди акцията и получи червен картон. Стана равностоен мач. Голмайсторът Атанасов и съотборника му Иван Петков имаха шанс да реализират през първото полувреме. След почивката Васил Тошев също стреля опасно. Повечето критични моменти обаче бяха пред търновската врата. Красен Славчев и Любомир Генчев уцелиха гредите.