Десподов: Постъпваме малко егоистично пред гола - един отбор сме, трябва да си подаваме

Капитанът на Лудогорец Кирил Десподов говори след победата с 1:0 над Андерлехт в Лигата на конференциите. Нападателят призна, че очаква проблеми за "орлите" на реванша в Белгия и заяви, че през първото полувреме в атаката на "зелените" се е действало "малко егоистично".

Лудогорец опази ценен ранен гол и направи крачка към елиминиране на Андерлехт

"Мисля, че се видя - помогна това, че си отбелязахме едно от положенията. Андерлехт също имаше положения, със сигурност ще имаме проблеми след седмица. Първото полувреме беше за нас, второто - за тях. Хубаво е, че сме със "суха мрежа", но трябва да си вкарваме положенията. Не знам дали имаше засада, когато излязох сам срещу вратаря, няма значение.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Първото полувреме мисля, че малко постъпвахме егоистично пред гола - когато имаме ситуации двама или трима на един, трябва да си подаваме, ние сме един отбор. Първото полувреме можеше да завършим 2:0 или 3:0. Чака ни доста по-тежък мач там, пред техните фенове, ще бъде пълен стадионът предполагам. Тежък мач ни очаква", каза националът в Разград.

Снимки: Startphoto