Матеус: Байерн ще победи ПСЖ и ще стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига

Бившият селекционер на България Лотар Матеус вярва, че Байерн Мюнхен ще победи ПСЖ на 1/8-финалите на Шампионската лига и ще успее да стигне до четвъртфиналите на турнира.

Байерн ще победи ПСЖ и ще стигне до четвъртфиналите на Шампионската лига. Меси, Неймар и техните съотборници бяха елиминирани от Купата на Франция след загуба от омразния съперник Олимпик Марсилия. В първенството беше загубен важен мач с Монако. Освен това има спекулации около бъдещето на Неймар, Мбапе е контузен. Спрямо тях Байерн е на върха. ПСЖ може да блести, но и постоянно се разпада. Мисля, че Байерн е по-силен, по-бърз и по-гладен за победа“, написа Матеус в колоната си за Sky Sport Германия.

Нападателите на ПСЖ Килиан Мбапе и Лионел Меси, както и полузащитникът на парижани Марко Верати ще могат да играят срещу Байерн Мюнхен в първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига. Двубоят е днес в Париж с начален час 22:00. Реваншът ще се играе на 8 март в Мюнхен.

Снимки: Gettyimages