Локо (Мездра) вкара шест гола и уцели пет пъти гредите

Локомотив (Мездра) разгроми у дома Ювентус (Малчика) с 6:0 в контрола. Освен попаденията, „железничарите“ треснаха пет пъти гредите, а вратаря на гостите Иван Николов спаси още. Само 180 секунди след началото Васил Сапунджиев центрира от корнер, Ивайло Тодоров стреля с глава, Иван Николов изби, но Мохамед Сила откри резултата с глава. В 11-ата минута Гроздан Илиев уцели гредата на Ювентус. Последваха отлични намеси на Николов след удари на Николай Ганчев, Светослав Валериев и Иван Аспарухов. В 24-ата минута Лионел Матадос центрира, Ивайло Бояджиев стреля, Николов изби, но Гроздан Илиев вкара – 2:0. Десетина минути по-късно Владислав Христов отправи единствения опасен удар към мрежата на Локомотив, но вратаря Ивайло Василев изби в корнер. 180 секунди след почивката Ганчев тресна гредата. Той стори същото от фаул в 56-ата минута, но след добавката на Бояджиев падна третия гол. Само след 120 секунди Сапунджиев също уцели гредата. Това направи и Михаил Иванов в 63-ата минута. В 66-ата Тодор Горанов вкара със странична ножица – 4:0. Той се разписа и в 72-ата, когато завърши бърза комбинация с Михаил Иванов и Ганчев. Само след секунди Бояджиев центрира и Ганчев с пета оформи окончателното 6:0.