Вихър с минимална победа над Спартак U17 (Плевен)

Вихър (Славяново) спечели с 2:1 контролата срещу Спартак U17 в Плевен. Заслужен успех за третодивизионния тим с оглед събитията на терена. Защитникът им Светослав Кръстев сгреши, плевенски нападател излезе очи в очи със Светлин Линев и откри резултата в средата на първото полувреме. Още две голови възможности създадоха футболистите на Спартак до почивката, но не успяха да ги материализират. Славяновският тим пропиля един шанс. В 58-ата минута Жулиен Бенков проведе самостоятелен рейд, преодоля двама съперници и изравни резултата. Малко след това Християн Петков осигури победата за Вихър с удар по диагонала.