Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Спартак U17 и Левски 2007 завършиха наравно в Плевен

2:2 приключи приятелската среща в Плевен между местния Спартак U17 и едноименния тим на град Левски. Стана интересен и равностоен мач. Освен четирите гола имаше още интригуващи ситуации пред двете врати. Плевенчани на два пъти повеждаха в резултата. Иван Шивачев откри головата сметка на Спартак, четвърт час след началния съдийски сигнал. В 27-ата минута Венцислав Миленов беше спрян с нарушение и Ивайло Раденцов изравни от дузпа. Към края на полувремето настана суматоха пред левскарската врата и Петър Стефанов се оказа най-съобразителен – 2:1. В 55-ата минута Антонио Иванджиков напредна и подаде, Миленов овладя топката на границата на наказателното поле и стреля за окончателното 2:2. Секунди преди края Павел Челестинов пропусна да донесе победата за гостите.