Клоп: Нямаме извинение и не мога да обясня защо играхме така в първите 15 минути

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна, че няма обяснение и извинение за представянето на неговия отбор в първите 15 минути на двубоя на „Молиньо“ срещу Уулвърхамптън. Мърсисайдци изоставаха с 0:2 след 12 минути игра и в крайна сметка загубиха с 0:3, допускайки трето поредно поражение като гост в първенството.

„Очевидно началото бе ужасно. Получихме два гола, което не може да се случва по този начин. Губехме с 0:2 по собствена вина. Трябва да се защитаваме по-добре. Бяхме пасивни. Не мога да го обясня. Нямаме извинение. След това за около 45 минути изиграхме един наистина добър мач като гост, но без да отбележим гол. Това обобщава всичко. Трябва незабавно да променим това за следващия мач. Евертън спечели днес и се намира в добър момент, така че трябва да се докажем. В момента съм много разочарован и ядосан за първите 15 минути днес. Не мога да намеря думи. След това имахме възможности и трябваше да вкараме. Трябваше да стане 1:2 и съм сигурен, че това щеше да промени всичко. Уулвс обаче заслужи трите точки”, заяви Клоп след поредния отчайващ двубой на Ливърпул.

Снимки: Imago