Шест гола в контрола на Левски 2007

3:3 приключи приятелската среща в Плевен между едноименния тим на град Левски и Септември (Гложене). Левскарите владееха инициативата през 90-те минути и пропуснаха да бият. Адмирации и за съперника им, който направи възможното да поддържа равновесието и успя в резултата. Павел Челестинов даде преднина на левскарите още в началните секунди. Четвърт час по-късно Веселин Красимиров изравни. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Малко след нея Ивайло Иванов реализира за 2:1. Красимиров обаче възстанови равенството в 66-ата минута. В 78-ата пък капитана на Левски Ивайло Раденцов вкара от фаул. Цветелин Николов оформи окончателното 3:3 в последните секунди на двубоя.