ЦСКА 1948 III вкара два гола на ФК Сливен

ЦСКА 1948 III (София) победи ФК Сливен с 2:0 в приятелска среща. Интересен динамичен мач направиха младите футболисти на двата отбора. Армейците материализираха шансовете си и логично спечелиха. Успехът изковаха през първата част. Стелиян Добрев откри резултата след центриране на съотборник в 12-ата минута. По идентичен начин в 28-ата Даниел Маджаров удвои. Съперникът можеше да върне едно попадение, но Емил Цончев не избра правилното решение и противниковия вратар се намеси успешно. Доста промени имаше след почивката и в двата състава. Футболистите на Сливен можеха да реализират поне почетно попадение. Иван Стоянов, Иван Петров и Стоян Николов обаче не се възползваха. Столичани също създадоха опасности пред отсрещната врата.