Ботев (Ихтиман) с ново реми, изпусна Рилецо

Ботев (Ихтиман) завърши 1:1 в контрола с Рилски спортист. Това беше втора проверка на ихтиманци, след като преди дни те направиха 1:1 и със Септември II (София).

През първата част двата тима не си отбелязаха попадения и се оттеглиха на почивка при 0:0, но момчетата на Валери Свиленов пропуснаха няколко чисти положения, самоковци от своя страна стигнаха до няколко опасни ситуации, но до гол не успяха.

Ботев (Ихтиман) тръгна с реми в контролите

През втората част Рилецо откри в началните минути, но Ботев стигха до хикса с гол на Боби Янков, а Борислав Балджийски изпусна и дузпа. Ботев пропусна да стигне и до победата, сед като пропиля няколко изгодни ситуации.

Следващата проверка на Ботев (Ихтиман) е в събота от 10:00 часа на Национална футболна база "Бояна".