Ботев (Ихтиман) тръгна с реми в контролите

Ботев (Ихтиман) стартира с равенството контролните си мачове преди подновяването на първенството в Югозападната Трета лига. Момчетата на Валери Свиленов направиха 1:1 със Септември II в столицата.

Домакините от Септември откриха резултата рано след отлична атака отдясно. До почивката столичани бяха по-активният тим, но така и не стигнаха до второ попадение, след добри намеси на вратаря Васил Найденов, който напусна терена след удар на съперников играч.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

През втората част смените в двата тима се отразиха на играта и Ботев започна доста по-уверено да атакува вратата на съперника. Така Валентин Валентинов, който е ново попълнение в състава, съумя да изравни резултата след отлична атака отдясно.

Вратарят на Ботев Филип Димитров запази равенството, след като на два пъти отчая играчи на Септември останали очи в очи с него. Ботев също имаше възможности да отбележи победен гол, но това не се случи и двубоят завърши с равенство - 1:1.