Септември (София) допусна обрат от 2:0 срещу Зоря (Луганск)

Септември (София) загуби с 2:3 от Зоря (Луганск) в контролна среща, играна в Турция. Столичани поведоха с два гола, но не успяха да задържат аванса си.

В 14-ата минута Атанас Кабов получи подаване по дясното крило, стреля в близкия ъгъл, но бе спрян от вратаря, топката се върна към Димитър Костадинов и той на празна врата реализира.

Зимна подготовка на отборите от efbet Лига (обновена)

В средата на първото полувреме столичани удвоиха след бърза контраатака. Мартин Петков получи топката на отлична позиция, пусна към Симеон Александров, а той безпроблемно реализира в опразнената врата.

Зоря върна едно попадение в 38-мата минута, когато Игор Кирюханцев засече центриране отдясно и с глава прехвърли вратаря на Септември.

Малко преди да измине час игра украинците изравниха, след като се разписа Денис Нагойний.

В 78-мата минута Зоря стигна до обрата чрез Серхий Булеца, който реализира с мощен шут за 3:2.