Беласица без проблеми срещу Миньор (Перник)

Беласица се наложи с 2:0 над Миньор (Перник) в приятелска среща, играна с.Марикостиново. Още до почивката селекцията на треньора Венцеслав Иванов можеше да води с пет гола. Момчетата му откриха резултата само 180 секунди след първия съдийски сигнал. Смилков центрира от корнер и Атанас Димитров реализира. Последваха два пропуска на Смилков и един на Запро Динев. Последният обаче коригира мерника си, изпълнявайки прецизно дузпа в 40-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Димитър Иванов. След 60-ата минута за Бела излезе изцяло нов състав и съотношението на терена се поизравни. В 75-ата минута Живко Димитров от петричкия тим репликира рефера и получи червен картон.