Черно море и Етър не се победиха на "Тича"

Черно море и Етър завършиха наравно 1:1 в контролна среща, играна на стадион "Тича". Това бе четвърта проверка за "моряците" от началото на зимната подготовка. Попаденията и за двата тима паднаха от дузпи. Първо от бялата точка се разписа Велислав Василев в осмата минута а 67-мата Мартин Тошев изравни.

В осмата минута Черно море поведе в резултата от дузпа за нарушение срещу Велислав Василев. Зад бялата точка застана именно той и не сгреши за 1:0.

Малко преди да измине четвърт час игра хубав пробив на Велислав Василев завърши с пас към Алекс Фернандес, който от около точката на дузпата стреля, но топката се отклони в тялото на бранител. В 26-ата минута Васил Панайотов потърси Исмаил Иса с прострелно центриране отдясно, но нападателят на варненци бе изпреварен от вратаря, който услови.

Зимна подготовка на отборите от efbet Лига (обновена)

В 42-рата минута Васил Панайотов центрира отдясно в наказателното поле, където Исмаил Иса изпревари бранител и от въздуха стреля, но вратарят на гостите отново спаси. 120 секунди по-късно Ангел Ангелов продължи към Виктор Попов, който от малък ъгъл стреля. Топката се отби в крака на бранител и попадна в Алекс Фернандес, който близо до вратата опита задна ножица, но кълбото срещна напречната греда.

На почивката Иван Дюлгеров, Цветомир Панов и Мазир Сула заеха местата на Георги Георгиев, Виктор Попов и Ангел Ангелов.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

В 55-ата минута Мазир Сула навърза няколко футболисти на гостите отляво, нахлу в наказателното поле и върна към Алекс Фернандес, който с много силен удар нацели тялото на защитник. Малко след това Живко Атанасов се озова на голова позиция, но стреля във вратаря.

В 64-ата минута Матеус Ферейра, Мишаел Алвес, Росен Стефанов, Николай Златев, Лъчезар Йорданов и Стефан Велев влязоха на местата на Исмаил Иса, Алекс Фернандес, Васил Панайотов, Живко Атанасов, Мартин Дичев и Велислав Ваислев.

Малко след това Стефан Велев фаулира Алехандро в наказателното поле, а Мартин Тошев вкара от бялата точка за 1:1.

В 76-ата минута Николай Златев получи пас по дясното крило, вратарят на Етър тръгна да пресича топката, но Златев го изпревари и от около 25 метра стреля по посока на вратата, но прати топката в аут.

Черно море: Георги Георгиев, Живко Атанасов, Петар Босанчич, Мартин Дичев, Виктор Попов, Васил Панайотов, Арлинд Дакай, Ангел Ангелов, Велислав Василев, Алекс Фернандес, Исмаил Иса;

Етър: Християн Славков, Крум Стоянов, Мариян Иванов, Георги Александров, Валери Христов, Христо Митев, Георги Ангелов, Емануил Личев, Алехандро, Николай Янков, Мартин Тошев.

Снимка: chernomorepfc.bg