100 години ски спорт в България

Хебър изкова първи успех в контролите на турска земя

Отборът на Хебър постигна първата си победа на подготвителния лагер в Турция. Възпитаниците на Владимир Манчев се наложиха с 2:1 над украинския Кривбас (Кривой рог) във втората си контрола в южната ни съседка.

Пазарджиклии поведоха с гол на Арсенио Валпорт в 35-ата минута, а украинците изравниха чрез Евген Банада в добавеното време на първата част.

Владо Манчев: Търсим офанзивен халф, ще се радвам ЦСКА най-после да стане шампион

Победното попадение за Хебър реализира Архан Исуф от дузпа пет минути преди края на мача. Следващата контролна среща на тима е на 27 януари (петък) срещу Каспий Актау (Казахстан).