Андреа Христов с цял мач за Реджана

Българският национал Андреа Христов записа първи мач като титуляр за третодивизионния италиански Реджана след трансфера си под наем от Козенца. Той изигра цял мач при победата с 3:2 над Алесандрия у дома. С успеха Реджана е на първата позиция с актив от 52 точки, а Алесандрия е на 17-о място с 21 пункта.

Ерик Ланини даде аванс на домакините, а само седем по-късно Алесандро Галеандро изравни. С два бързи гола на Джулиано Лаеца и Давиде Гилелмонти Реджана повече с 3:1 до 15-ата минута. В края на първата част бе оформен и крайния резултат. Юсуф Шейк Сила се разписа за 3:2 от дузпа в 44-ата минута.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Това бе общо пети мач за Андреа Христов с екипа на третодивизионния тим.