Никола Илиев се отчете с асистенция, успешната серия на Примаверата на Интер приключи

Българският национал Никола Илиев записа нов мач като титуляр за Примаверата на Интер в първенството на Италия до 19 години. Родният нападател остана на терена през всичките 90 минути при загубата с 1:2 като гост на Сампдория.

Илиев асистира на Джакопо Мартини в 63-тата минута за единственото попадение на “нерадзурите”. Домакините обаче стигнаха до победата с попадения на Лоренцо Малагрида (6’) и Даниеле Монтеваго (15’). Това поражение сложи край на поредицата на Интер от пет мача без загуба във всички турнири. Само преди пет дни тимът спечели градското дерби срещу Милан с 1:0. Той се намира на 12-ото място в класирането с актив от 17 точки, а с две по-малко Сампдория заема 15-ата позиция.