Кристиано под снимка с Меси: Радвам се, че се видях със стари приятели

Кристиано Роналдо беше доволен от представянето си в приятелския мач между сборния отбор на Рияд и Пари Сен Жермен. Португалската звезда отбеляза два гола и беше избран за най-добър футболист в двубоя, а след неговия край публикува в социалните мрежи няколко снимки, включително една с Лионел Меси, с когото се прегърнаха на терена.

“Щастлив съм, че се завърнах на терена и се записах сред голмайсторите. Беше хубаво да се видя със стари приятели”, написа Кристиано

Меси пък публикува кратко видео от поздрава, който си размениха с Роналдо в минутите преди началото на срещата. Двамата бяха заменени в 62-ата минута. Аржентинецът също вкара гол. Той откри резултата в полза на ПСЖ, а отборът му се наложи с 5:4.

Мнозина коментират, че Роналдо и Меси са се изправили един срещу друг може би за последен път като активни футболисти.