Избраха Роналдо за най-добър в спектакъла в Рияд

Кристиано Роналдо получи наградата за най-добър футболист в мача, в който сборният отбор от играчите на Ал-Насър и Ал-Хилал отстъпи с 4:5 на френския гранд Пари Сен Жермен

Португалецът отбеляза два от головете за домакините от Рияд. Той беше точен от дузпа в 34-ата минута, а в края на полувремето за втори път изравни резултата. Кристиано остана на терена до 62-ата минута, когато беше заменен.

Два гола на Роналдо и един на Меси в сблъсъка на титаните, девет попадения зарадваха богаташите

Лионел Меси се разписа веднъж за ПСЖ, а другите попадения за парижани бяха дело на Маркиньос, Серхио Рамос, Килиан Мбапе и Юго Екитике

Роналдо още не е дебютирал официално за Ал-Насър, а днешният мач беше първи за него, откакто подписа с клуба от Саудитска Арабия.