Саша Илич: През втората част изгубихме ритъм и всяко решение изглеждаше грешно

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич даде мнението си след двубоя на своя тим със Санфрече Хирошима. Японците спечелиха с 0:1 след гол последните минути, но двубоят ще бъде запомнен с това, че бяха скандално отменени други три попадения.

ЦСКА - София стартира контролите с късна загуба от японци в мач с три спорно отменени гола

“Добър мач стана. Със сигурност първото полувреме беше по-добро, но през второто изгубихме ритъм и всяко решение, което вземахме, изглеждаше като грешно. За нас това е първи мач. Последваха и много съдийски грешки през второто полувреме и е трудно да се коментира това, което се случи.

Знаехме какъв мач ще играем, ясно е, че резултатите не са ни необходими към този момент. Имахме и добро, и лошо представяне в днешния двубой.

Хайнц иска, голям професионалист е, бързо успява да свикне с изискванията и след като напредне физически, мисля, че ще може да помага още повече.

Това вече го говорихме, че искаме да направим така, че да вземем хора, които да вдигнат класата в нашия отбор и които ще правят разлика. Ако няма такива, ще играем с тези, които имаме.

Ако има добри игри и добри резултати, ще има оферти. Това не е въпрос за мен”, заяви Илич.