Индзаги: Гледаме бъдещето с увереност

Отборът на Интер отново изигра нова колеблива среща. Този път срещу втородивизионния тим на Парма в среща от 1/8-финалите на Купата на Италия. “Нерадзурите” дори изоставаха до 88-ата минута, когато Лаутаро Мартинес изравни и вкара мача в продължения. После Франческо Ачерби вкара нов гол за отбора от Милано и оформи крайното Интер-Парма 2:1.

Въпреки победата Интер остави много въпросителни с представянето си. Нещо, което старши треньорът Симоне Индзаги коментира след срещата.

„Беше труден мач, но мисля, че играхме добър мач. Допуснахме гол от единствения удар, който Парма отправи. Стана по-сложно, бих предпочел да не играем 120 минути, но същото се случи миналия сезон с Емполи, когато спечелихме купата. Така че гледаме към бъдещето с увереност“, каза Индзаги пред пред италианската платформа Sport Mediaset.

Мачът срещу Парма може да бъде предупреждение за това, което предстои за Интер в предстоящия кръг от Серия “А”, когато “нерадзурите” ще играят с отбора на Верона. Тим, който се намира в зоната на изпадащите на италианското първенство, но със сигурност може да създаде главоболия на миланския клуб.

Снимки: Imago