Кордоба не успя да сдържи сълзите си след последния съдийски сигнал

Защитникът на Левски Хосе Кордоба не успя да сдържи сълзите си след края на двубоя с Лудогорец. “Зелените” спечелиха изключително драматично с 1:2 в Разград и се класираха напред за Купата на България, след като столичани бяха вкарали първото попадение, но домакините направиха обрат.

Лудогорец детронира Левски, "сините" допуснаха обрат и изпуснаха дузпа в 90-ата минута

В 90-ата минута гостите получиха правото да изпълнят дузпа след игра с ръка на Вердон в наказателното поле. С изпълнението се нагърби Хосе Кордоба, който обаче прати кълбото високо над напречната греда.

Именно поради тази причина защитникът не успя да сдържи емоциите си и след последния съдийски сигнал се строполи на земята в сълзи. Помощник-треньорът на отбора Цанко Цветанов, както и част от играчите и на двата тима веднага отидоха да го окуражават, а феновете по трибуните скандираха името му.