Димитър Илиев: Сами си направихме мача труден

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев е на мнение, че тимът му е трябвало да покаже повече самочувствие в днешния мач за Купата на България срещу Марек, спечелен от „смърфовете“ с 1:0.

Локомотив (Пловдив) се измъчи, но продължи напред за Купата на България

„Направихме си мача труден и нервен. По традиция мачовете за Купата протичат по подобен начин. Отборът на Марек игра на предела на възможностите. Изпуснахме много положения. Когато наближават последните минути на мача, не се играе спокойно, не се показа нужното самочувствие. Треперихме. Всяко начало е трудно. Когато завоювахме двете Купи, тръгнахме по този начин. Догодина Марек ще бъде в Б група и ще атакува А група. Те са на нивото на повечето от водещите отбори в Б група. Не мисля, че е имало подценяване. Стъпихме сериозно. Имаха една-две ситуации, които създадоха напрежение. Второто полувреме имахме поне пет контри, които трябваше да завършим по различен начин. Факт е, че създадохме повече ситуации, но не успяхме да ги реализираме. Трябва да отчетем, че теренът не беше в най-добро състояние“.