Дубълът на Спартак (Варна) измъкна победа в последните секунди

Спартак II (Варна) се наложи с 2:1 над Ботев в Нови пазар. Двубоят е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите повече владееха топката, а домакините разчитаха на контраатаки. Александър Александров даде аванс на варненци в 37-ата минута, когато беше най-съобразителен в суматоха пред отсрещната врата. Хакан Шукрю шутира от далечно разстояние, топката се удари в гредата и спря в мрежата – 1:1, 120 секунди преди почивката.

Ботев (НП): Опитът е на наша страна

Шукрю имаше още една възможност да вкара, но я пропиля. За нарушение срещу него, отбора му поиска дузпа в 70-ата минута, но рефера не я свири. Петко Петков също можеше да реализира за Ботев. С два пропуска за Спартак се отличи Денислав Славов.