"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Доростол с победа в Генерал Тошево

Доростол (Силистра) спечели гостуването си на Спортист (Генерал Тошево) с 2:0. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Деян Дечев. Първата радост обаче беше за домакините. Донесе я Димитър Колимечков с попадение от дузпа в 7-ата минута.

След още толкова време равенството беше възстановено от Николай Николаев, получил топката от Николай Илиев. Последният асистира и за гола на Георги Димитров, с който обрата стана факт в 51-ата минута. Всичко приключи в 67-ата минута, когато рефера отсъди дузпа за игра с ръка и Янаки Смирнов я вкара за окончателното 1:3.