Четвърти пореден мач без победа за Антони Иванов и Ботошани

Антони Иванов беше титуляр за Ботошани и игра до 78-ата минута при равенството с Херманщат (0:0) в мач от 18-ия кръг на румънското първенство. Тимът на българския халф записа четвърти пореден двубой без победа и се намира на 12-о място във временното класиране.

Ботошани създаде повече положения, а в добавеното време стигна до гол, който беше отменен след намесата на ВАР. Михай Роман прати топката в мрежата, но преди това си помогна с ръка и попадението правилно не беше зачетено.

В друг мач вчера Университатя (Клуж) и Арджеш завършиха 1:1. Пламен Илиев беше резерва за домакините, а Мартин Райнов не се появи в игра за тима от Питещ. Резултата в полза на Арджеш откри Пол Гарита в 18-ата минута, а в 61-ата Мартин Ремакъл изравни след асистенция на Мамаду Тиам.

В класирането води Фарул (Констанца) с 41 точки, пред ЧФР Клуж с 34 и Рапид (Букурещ) с 33. От отборите с българи Петролул е 7-и, Сепси - 8-и, Арджеш - 10-и, Ботошани - 12-и, а Университатя (Клуж) е на 13-а позиция.

Снимка 1: gsp.ro