Без победител в битката за върха на Североизток

1:1 приключиха в Тервел, лидера Септември и Черноморец (Балчик) в дербито за първото място. Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Първата възможност за гол беше пред вратата на домакините, но Алекс Наков я пропиля отблизо.

Септември (Тервел): Победата е задължителна

В 27-ата минута Денис Кадир изпълни прецизно фаул и Септември поведе в резултата. Съперникът реагира, но резултата остана непроменен. След почивката футболистите от Балчик взеха инициативата. Габриел Вулкано пропусна да изравни с глава. Това обаче стори

Черноморец (Балчик): Септември е силен

Джорджио Димитров в 62-ата минута, когато получи топката от съотборник между двама бранители, надбяга ги и стреля покрай вратаря – 1:1. Той остана на терена само още няколко минути, защото беше отстранен от съдията с втори жълт и червен картон за реплика. Дори и с намален състав черноморци имаха шансове да спечелят мача, но не ги оползотвориха.