Драма с 20 дузпи! Огоста (Хайредин) елиминира Локо (Мездра)

Локомотив (Мездра) отпадна от турнира за купата на Аматьорската футболна лига след 7:8 като гост на Огоста (Хайредин). Съперниците си вкараха по два гола през 90-те минути. Домакините обаче бяха по-точни при дузпите – 6:5. „Железничарите“ заложиха на различен състав, от познатия в първенството на Северозападната Трета лига. Началото предвещаваше лесен успех за тях. Тодор Горанов подаде пред празната врата и Иван Аспарухов откри резултата в 17-ата минута. Десетина по-късно Николай Ганчев вкара от дузпа втори гол за Локомотив. Футболистите на Огоста обаче отвърнаха подобаващо след почивката. Тогава първо Пламен Първанов реализира от бялата точка за 1:2. Михаил Ангелов пък изравни в 72-ата минута. Васил Сапунджиев, Тодор Горанов, Михаил Иванов и капитана Генади Петров не вкараха дузпите си за тима от Мездра.