Дубълът на ЦСКА - София разби Рилски спортист пред погледа на Крушарски

Дубълът на ЦСКА - София разби Рилски спортист с 4:0 в мач от 12-ия кръг на Група “Б” на Югозападната Трета лига. “Червените” вкараха по два гола в двете полувремена и така записаха втора поредна победа в шампионата. На трибуните пък беше благодетелят на тима от Самоков Христо Крушарски.

Още в 5-ата минута Павел Жабов откри след точно изпълнена дузпа. В средата на първото полувреме Илиян Антонов удвои, а в 45-ата минута трето попадение за ЦСКА - София не бе зачетено заради засада. В първите секунди на втората част Павел Жабов вкара втория си гол в срещата, а в 60-ата минута Юлиан Илиев оформи крайното 4:0.

В генералното класиране “червените” са 5-ти с 14 точки, а Рилски спортист са една позиция по-надолу с 13 пункта.