Тунчев: Трябва да съжаляваме за това равенство

Наставникът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев даде мнението си след равенството 2:2 с Локомотив (София). Бившият национал прие философски зрелищното реми.

"Не е добър резултат за нас, няма какво да си кривим душата, трябва да си го кажем. Ние контролирахме събитията на терена през всичките 90-те минути, но допуснахме нашите слабости, допуснахме Локомотив да ни отбележи първи, после втори гол. Отбелязахме гол и започнахме някакси да прибързваме. Трябваше при 1:0 за нас да държим повече топката, да направим така, че гостите да отворят пространства за нас, но направихме обратното, донякъде и ние сами сме си виновни за двата гола.

Трилър с четири гола и три червени картона в Кърджали

Доволен съм от начина, по който излезе отборът през втората част. Създавахме ситуации, а след като направихме 2:2 имахме още две възможности, които не можахме да завършим. Когато играем спокойно и със самочувствие, можем да играем успешно. И с десет човека търсихме победата, това са позитивни неща. Трябва да съжаляваме за това равенство. Смятам, че мястото ни в класирането е реално", каза Сашо Тунчев в Кърджали.