Генчев: През първото полувреме бяхме пълни господари, справедливостта възтържествува

Наставникът на Локомотив (София) Станислав Генчев заяви след победата с 1:0 над Ботев (Враца), че успехът е заслужен, тъй като през първата част “столичните железничари” са били пълни господари на терена.

Красимир Милошев се превърна в герой за Локомотив (София)

“Не реализирахме головите положения. През първото полувреме бяхме пълни господари, владеехме инициативата, изпуснахме доста добри ситуации. Те имаха един удар. През второто поехме по-голям риск, направиха ни две-три бързи контраатаки и можеха да поведат, но справедливостта възтържествува.

На нашия стадион сме доста по-смели и това нещо трябва да се промени.

Миналия мач постоянно бяхме догонващи, а днес поведохме и успяхме да удържим.

Найденов се справя много добре, доволен съм от него и затова започва всеки мач титуляр в отсъствието на Мики Орачев. Нямаме лек мач, без значение дали сме домакини или гости”, каза Генчев, който разясни защо твърдият титуляр Камен Хаджиев напусна клуба.

“Камен Хаджиев не е част от отбора. Имахме уговорка, че ако поиска, може да напусне. Има проблеми, поиска да си тръгне и ние го пуснахме”, уточни треньорът на “червено-черните”.

Снимки: Владимир Иванов