Голове от фаул осигуриха три точки за Павликени в Дреновец

В Дреновец, едноименния тим загуби с 1:3 от състава на Павликени. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Стана двуостър мач с атаки и голови ситуации пред двете врати. Не беше изминал и четвърт час от началото, когато Стивън Манолов изведе гостите напред в резултата.

Скоро обаче Костадин Илиев възстанови равенството. Развръзката настъпи в средата на второто полувреме. Първо Йордан Йорданов реализира от фаул в 60-ата минута. Десетина минути по-късно същото стори и съотборника му Стефан Гинчев за окончателното 1:3. Над всички на терена беше футболиста на домакините Осман Дембеле.