Копич: Заслужавахме поне една точка от този мач

Наставникът на Ботев (Пловдив) Желко Копич даде мнението си след загубата на своя тим от Левски. “Сините” се наложиха у дома с 1:0, а “канарчетата” успяха да вкарат изравнително попадение, но то бе спорно отменено. Според специалиста Ботев е заслужавал повече от тази среща.

Левски излъга Ботев (Пд) и се залепи зад двата ЦСКА

“Мисля, че заслужаваме поне една точка. Вкарахме гол, но ситуацията е такава, каквато е. Трябва да продължим да работим.

През първото полувреме не успяхме да спечелим достатъчно първи топки, губихме доста дуели 1 на 1 по целия терен. От второто полувреме съм доволен повече от играчите, трябваше да се справим на моменти по-добре, но това е положението.

Това е футболът, ние също вкарахме гол и заслжавахме по-добър резултат днес. Днес показахме, че можем да измъкваме точки от отбори като Левски, миналата седмица победихме и Славия. Виждам какво мога да очаквам и ще се подготвяме мач за мач”, заяви Копич.