Марек няма спирка - 8 от 8 на Югозапад

Марек продължава с добрата си серия, надделявайки с 4:1 като гост на Сливнишки герой в първенството на Югозападната Трета лига. Срещата бе от 9-ия кръг на първенството в група 1.

От първата минута Марек започна да реди атаки към противниковата врата. Най-доброто положение за гол дойде в 20-ата минута. Тогава пропуск направи Георги Божилов, който от 2 метра не успя да преодолее Симеонов. Гостите продължиха да нападат и това даде ефект в 40-ата минута. За 0:1 се разписа Росен Йорданов след пробив на Калайджийски отдясно и шут по диагонала.

Второто полувреме започна по перфектния начин за гостите, след като в 47-ата минута на 0:2 покачи Веселин Любомиров. В 65-ата минута Героя можеше да намали, но греда удари Марио Петков. Все пак това се случи 8 минути по-късно с попадение на Маринов, след като защитата на Марек . Точка на спора сложи в 87-ата минута Боян Стойнев, отбелязвайки за 1:3 след центриране на Близнаков. Дълбоко в добавеното време Марек стигна и до четвърто попадение след точно изпълнена  дузпа от капитана Близнаков.

Така с 8-ата си поредна победа от 8 мача отборът от Дупница остава лидер в Югозападната Трета лига -група 1.