Черно море победи Дунав с мача на дубълите

Черно море II се наложи с 2:0 над Дунав II (Русе) във Варна. Двубоят е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините изковаха успеха за 10 минути през второто полувреме.

Дубълът на Черно море посреща връстниците си от Русе

Първото протече равностойно. Александър Йорданов и Серги Кешкерян пропуснаха да открият головата сметка на малките „моряци“. Те бяха по-добри след почивката. Жечко Йорданов беше изведен от съотборник, пребори се със съперник и откри резултата.

Дунав II: Знаем какво ни очаква

Александър Йорданов пък завърши с попадение многоходова атака за 2:0. Още възможности имаха варненци.