Дубълът на ЦСКА - София отстъпи на Костинброд

ЦСКА - София II отстъпи с 0:1 на ФК Костинброд в мач от шестия кръг на Група “Б” на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев показаха добра игра, но на няколко пъти пропуснаха изгодни положения за гол. Гостите пък, при една от малкото си атаки получиха право да изпълнят дузпа, но изтрелът на техния играч излезе в аут. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част "червените" продължиха да атакуват и да търсят победата, а футболистите на Костинброд се отбраняваха добре. В 82-ата минута се стигна до разбъркване пред вратата на домакините, при което опитът на гостите си каза думата и те успяха да отбележат попадение чрез Лъчезар Георгиев, което се оказа победно.

До края на двубоя червените опитаха да възстановят равенството, но без успех и в крайна сметка ЦСКА - София II отстъпи с 0:1 на временния лидер в класирането ФК Констинброд.