Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Късен гол донесе нова победа на дубъла на ЦСКА - София

ЦСКА - София II победи с 1:0 тима на Кюстендил в мач от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши треньора Стамен Белчев показаха много добра игра, като само малшансът ги лиши от възможността да излязат напред в резултата и в крайна сметка двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част "червените" продължиха да атакуват и да търсят победата през цялото времетраене на срещата. Логичното се случи две минути преди края на редовното време, когато трудът им се увенча с успех.

Резултати и класиране след четвъртия кръг от Група "Б" на Югозапад

В 88-мата минута вторият тим на ЦСКА - София направи много добре организирана многоходова атака отдясно, която завърши със страхотно подаване на Марк-Емилио Папазов към току-що появилия се на терена Павел Жабов, който майсторски се разписа с глава.

По този начин "червените" събират актив от 7 точки след 4 изиграни двубоя, колкото има и Кюстендил.

Снимка: cska.bg