Само един гол в двата мача от група "Е" в Лигата на конференциите

Двубоите от група "Е" в Лигата на конференциите не предложиха зрелище. АЗ Алкмаар се наложи с 1:0 над Днипро-1, а Вадуц и Аполон (Лимасол) направиха нулево равенство.

Срещата между Днипро-1 и АЗ Алкмаар се игра в словашкия град Кошице. До почивката съперниците много рядко атакуваха, но след нея нидерландците взеха инициативата. В 62-рата минута Йенс Одгаард нацели гредата, а в 63-тата Дани Де Вит вкара победния гол за гостите. В края със сериозен пропуск се отличи Сам Беукема от АЗ.

Един от изненадващите участници в групите - Вадуц, записа ценна точка в домакинството си на Аполон (Лимасол). Отборът на Илиан Илиев, който се възстановява от контузия, имаше повече положения, но домакините от Лихтенщайн не се огънаха и удържаха нулевото равенство.