Светкавица с три от три

Светкавица (Търговище) взе гостуването си на Устрем (Дончево) с 3:0 и продължава без загубена точка. Двубоят е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. Мартин Янакиев беше изведен зад отбраната, пребори се със защитник и откри резултата в 6-ата минута.

Светкавица: Най-важното е всички да са здрави

В 61-ата беше изпълнен корнер, вратаря на домакините изби и Йордан Атанасов го прехвърли от границата на наказателното поле – 0:2. Секунди по-късно съотборника му Зафер Инан тресна гредата. Накрая след корнер, влезлия като резерва

Павел Труфев се възползва от рикошет и вкара третото попадение. Спечелилият ъгловия удар Калоян Янчев опита саморазправа със съперник и беше отстранен с червен картон. Имаше още голови положения пред двете врати.