Светкавица подчини Локо (Русе) накрая

Светкавица надви Локомотив (Русе) с 2:0 в Търговище. Двубоят е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините измъкнаха трите точки в последните минути. Те владееха инициативата през цялото време. Капитанът им Станислав Иванов имаше няколко възможности да открие резултата през първото полувреме. Той тресна гредата в 27-ата минута. Гостите заложиха на центрирания.

В Светкавица: Вдигнахме летвата

След почивката търговищкият тим натисна сериозно. Футболистите на двата отбора обаче се изнервиха от решенията на съдията. В 81-ата минута вратаря на „железничарите“ Александър Ангелов напусна терена с контузия. Течеше 85-ата минута, когато влезлия като резерва Десислав Дяков стреля, вратаря на Локомотив изби, но връхлитащия Севастиан Георгиев откри резултата.

Локо (Русе) амбициран да бие в Търговище

В даденото от рефера продължение Мартин Янакиев излъга двата и озовал се очи в очи с вратаря, го преодоля за окончателното 2:0.