Дубълът на Септември надви Славия II и стигна до първа победа през новия сезон

Вторият отбор на Септември (София) разби дубъла на Славия в мач от 5-ия кръг от Група “А” на Югозападната Трета лига. За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като до момента имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си.

Септемврийци се наложиха с 4:1 над гостите, като доминираха изцяло на терена през целият двубой. Захари Атанасов откри резултата в 18-ата минута, а в 28-ата Кристиян Атанасов от "белите" си отбеляза автогол, след центриране на Георги Иванов. През втората част Септември продължи да иска победата повече и закономерно 7 минути преди редовното време Виктор Зоров отбеляза трето попадение (83’). В 88-ата минута Славия върна един гол чрез Борис Димитров, а само минута по - късно отново Зоров оформи крайното 4:1.

С днешната победа Септември II се изкачва на седмото място в класирането с актив от 5 точки. Славия е четвърти с 9 пункта.