Занев: Разочарован съм, първото полувреме беше тежко да играем

Капитанът на Пирин (Благоевград) Петър Занев даде мнението си след равенството на своя тим с Хебър. Двата тима завършиха 0:0 на стадион “Васил Левски” в София.

Хебър и Пирин не впечатлиха на "Васил Левски", "орлетата" продължават да бъдат без победа

“Разочарован съм, защото не успяхме да развием повечето добри атаки, които имахме. Смея да твърдя - след 50-ата минута. Тези, които бяха включени от пейката също помогнаха. Второто полувреме беше по-приятно за игра, първото полувреме беше много тежко. Виждате, че и на двата отбора ни беше тежко. Няма как да има някакво ниво, като е 33-34 градуса.

Надявам се да има надграждане, защото стартирахме нелошо. Липсва победата. Има много млади момчета и трябва да си повярват малко с една победа”, заяви Занев.