Пеа: Противникът не ни позволи да вкараме гол

Старши треньорът на Хебър Фулвио Пеа даде мнението си след равенството на своя тим с Пирин (Благоевград). Двата тима не изиграха особено интересен двубой и си поделиха по една точка след нулево равенство.

Хебър и Пирин не впечатлиха на "Васил Левски", "орлетата" продължават да бъдат без победа

“Пробвахме доста през първото полувреме, искахме да играем нашата игра, но противникът не ни позволи да вкараме гол. През второто полувреме нещата бяха по-равностойни. Даже последните 15 минути се смениха ролите и те имаха повече положения.

Понякога, въпреки че се опитваш да победиш, противникът не ти дава да го правиш. Бяхме прибързани. Нямахме толкова чисти ситуации, но в последните 20 метра не успяхваме да намерим вярно решение. Вече втори мач се получава това нещо и ще трябва да работим именно върху него”, заяви наставникът.

Специалистът говори и за следващия мач с Лудогорец:

“Всеки един мач си има неговата история. Понякога нещо, което не се получава в един мач, се получава в другия. Знаем, че срещу нас имаме един отбор, който се състезава в европейските турнири и има много добри играчи и с опит. Започваме от 0:0 и ще видим какво ще става”, завърши Пеа.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!